VI ER Z EVENT

Vi skreddersyr event, kickoff og konferanse for deg.
+47 23 89 68 48  |  post@zevent.no

Z Event skaper engasjerende digitale og fysiske kickoff og konferanser. Med presist manus, illustrerende grafikk og stemningsfull musikk, lar vi deg utvikle kulturen, lanserer strategien, introduserer produktet og inspirerer medarbeidere og kunder!

Mona.jpg

Mona
Øverengen

IngerHilde2.jpg

Inger Hilde

Knutsen

Emilie.jpg

Emilie
Schram

PROSJEKTKOORDINATOR

emilie@zevent.no

+47 481 08 820

Reidun.jpg

Reidun
Solvik

Mona.jpg

Julius

Stensrud

Olafur copy.jpg

Olafur
Eriksen

Mona.jpg

Egil

Borgersen

Annika2.jpg

Annika

Brovold

Michela-small.jpg

Michela
Sala

PROSJEKTKOORDINATOR

michela@zevent.no

+47 934 49 827

Marius.jpg

Marius
Pettersen Juelsen

Mona.jpg

Matias

Ausland

Mona.jpg

Louise

Sandli-Pedersen

Mona.jpg

Thomas

Strandskogen

Line_ny bg.jpg

Line
Plahte

Herman.jpg

Herman
Gast

PROSJEKTKOORDINATOR

herman@zevent.no

+47 988 24 004

Ylva.jpg

Ylva Elin
Nese

Martin copy.jpg

Martin

Riisgård

Mona.jpg

Anne-Karin

Wehus

Mona.jpg

Hans-Petter

Thaysen

Mona.jpg

Kaja

Arneberg

Mona.jpg

Mia Charlotte

Ø. Dahl

GRAFISK / KONSEPT

mia@zevent.no

+47 924 82 114

Mona.jpg

Daniel

Gornitzka Abelson

AVD. LEDER PRODUKSJON

daniel@zevent.no

+47 938 31 730

Mona.jpg

Andreas

Nilsen

Mona.jpg

Mette

Nygård

_KIL00704.jpg

Markus

Elvenes

Mona.jpg

Cathie

Dahl

Anette_ny.jpg

Anette

Maarud

AVD. LEDER GRAFISK
anette@zevent.no

+47 959 91 986

Jesper_ny bg.jpg

Jesper
K. Rødseth

Alex.jpg

Alexander
Herwig-Søndbø